GDPR
Informace o zpracování osobních údajů
MentorDATA s.r.o.
Váš specialista na
ochranu osobních údajů
Asociace sportovní dynamické střelby České republiky, z.s.

asociace-sportovni-dynamicke-strelby-ceske-republiky-z-s-logo_s.jpg

Asociace sportovní dynamické střelby České republiky, z.s.

U Pergamenky 1511 / 317000Praha

IČ: 45768811MS v Praze, sp. zn.: L 3466


BEZPEČNOSTNÍ POLITIKA INFORMACÍ V ORGANIZACI

   

    Bezpečnostní politika informací v organizaci je jednou ze stěžejních politik, to s ohledem na významné dopady do činnosti organizace a s ohledem na významné dopady do práv třetích osob. Proto se jí organizace věnuje a musí věnovat soustavně a se vší možnou péčí a důsledností.


    Organizace proto přijala a zavedla zásady, principy, odpovědnosti, kompetence, strukturu, organizaci a řízení činností v oblasti bezpečnosti informací.

    Bezpečnostní politika informací a řízení bezpečnosti informací vychází ze směrnic rodiny ISO/IEC 27xxx a stanovuje/definuje standardy organizace a řízení bezpečnosti informací v organizaci.


    Dodržování těchto principů, pravidel, zásad a podmínek je povinné pro všechny pracovníky organizace a též pro osoby, jakkoliv se podílející na činnosti organizace, příp. pro třetí osoby, které zasahují do práv a povinností organizace.


Asociace sportovní dynamické střelby České republiky, z.s.

U Pergamenky 1511 / 317000 Praha

©  MentorDATA s.r.o.  All rights reserved./Všechna práva vyhrazena.

Provozovatelem stránek je MentorDATA s.r.o., se sídlem ve Vřesině, 742 85, Břidličná 803, IČ: 07343761, která je zapsána v OR u KS v Ostravě, sp. zn. C 75451.