GDPR
Informace o zpracování osobních údajů
MentorDATA s.r.o.
Váš specialista na
ochranu osobních údajů
KES - kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o.

kes-kabelove-a-elektricke-systemy-spol-s-r-o-logo_s.jpg

KES - kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o.

Popinecká 983 / 3073932Vratimov

IČ: 46581448Krajský soud v Ostravě, sp. zn.: C 3627


BEZPEČNOSTNÍ POLITIKA INFORMACÍ V ORGANIZACI

   

    Bezpečnostní politika informací v organizaci je jednou ze stěžejních politik, to s ohledem na významné dopady do činnosti organizace a s ohledem na významné dopady do práv třetích osob. Proto se jí organizace věnuje a musí věnovat soustavně a se vší možnou péčí a důsledností.


    Organizace proto přijala a zavedla zásady, principy, odpovědnosti, kompetence, strukturu, organizaci a řízení činností v oblasti bezpečnosti informací.

    Bezpečnostní politika informací a řízení bezpečnosti informací vychází ze směrnic rodiny ISO/IEC 27xxx a stanovuje/definuje standardy organizace a řízení bezpečnosti informací v organizaci.


    Dodržování těchto principů, pravidel, zásad a podmínek je povinné pro všechny pracovníky organizace a též pro osoby, jakkoliv se podílející na činnosti organizace, příp. pro třetí osoby, které zasahují do práv a povinností organizace.


KES - kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o.

Popinecká 983 / 3073932 Vratimov

©  MentorDATA s.r.o.  All rights reserved./Všechna práva vyhrazena.

Provozovatelem stránek je MentorDATA s.r.o., se sídlem ve Vřesině, 742 85, Břidličná 803, IČ: 07343761, která je zapsána v OR u KS v Ostravě, sp. zn. C 75451.